Het nieuwe schaakseizoen begint bij SchaakVereniging Nuenen op maandag 29 augustus 2011. Elke schaakliefhebber, jong/oud, lid/niet-lid, man/vrouw, is van harte welkom om eens vrijblijvend kennis te maken met het clubschaken in Nuenen. Het speellokaal in steunpunt “De Goudvink”, Goudvinkhof 12A te Nuenen, gaat om 18.30 uur open voor de jeugd. Volwassenen zijn dan ook welkom, maar we verwachten de meeste oudere spelers pas rond 20.00 uur.
Behalve aan een interne competitie nemen leden van de S.V. Nuenen ook deel aan diverse externe competities en aan toernooien. Het 1een 2e team van S.V. Nuenen spelen respectievelijk in de 2e en 3e klasse van de Noord-Brabantse SchaakBond (NBSB). Onze jeugdleden hebben het afgelopen seizoen uitstekend spel laten zien tijdens toernooien in de regio en daarbuiten.
Reserveer alvast zaterdag 10 september 2011 om deel te nemen aan het jaarlijkse, altijd weer gezellige, Stompe Linde Schaaktoernooi van S.V. Nuenen!
Bent u geïnteresseerd in de mooie schaaksport? Kom dan in elk geval een keer de sfeer proeven. Vanaf maandag 29 augustus 2011 spelen wij weer bijna elke maandagavond in “De Goudvink”. De jeugd begint om 18.30 uur en de volwassenen starten om 20.00 uur. Bel voor meer informatie 0653512003.
In het diagram staat zwart een pion achter en bovendien is zijn pionnenstructuur veel slechter dan die van wit. Maar wit’s laatste zet 35. Td8-d1 was niet goed. Ziet u hoe zwart (aan zet) kan winnen?